Milí priatelia, srdečne vás pozývame na 2. ročník Medového festivalu.


Podujatie sa uskutoční 13. septembra 2014 od 9:00 hod rána v Dome Matice slovenskej, kde na vás čaká bohatý program pre celú rodinu. V rámci Medového festivalu pre vás Dramaťák pri tejto príležitosti pripravil spominekový koncert s piesňami z predošlých muzikálov. Tešiť sa tak môžete na piesne z muzikálov  Romeo a Júlia…ako to vidíme my, Sen noci Svätojánskej, Skrotenie a samozrejme Snehulienka a zopár trpaslíkov :) Tešia sa na vás matka Appolet, Titánie, Škriatok Puk, Zrkadlo, Snehulienka, tanečnice, trpaslíci a ďalší.

Vaše deti sa budú môcť zabaviť vo Včelom kráľovstve, ktoré bude pozostávať z rôznych hier na rôznych stanovištiach s animátormi. Nezabudnite sa zapojiť do výtvarnej súťaže a hrať tak o pekné ceny. Súťažné práce budú vystavené vrámci podujatia.
Do spevu a tanca vám bude s Veselou kapelou, so spevokolom Klubu dôchodcov z Komárna, ale aj s  Rebelmi a Rebelíčatami, ktorí si pre vás okrem vystúpenia pripravili aj malú školu tanca.

Čo je však najdôležitejšie, budete môcť získať informácie ako byť zdraví vďaka včelím produktom. Rozhodne by ste sa mali zúčasniť prednášky odborníka Ing. Pavla Petruša na tému: Apiterapia – Včelie produkty vo výžive a prevencii chorôb.

Tešíme sa na vás!

viac info: http://www.klubpriatelovmedu.sk/

plagat_medovy_festival_res_web